Przemysł

Hurtownia blach i wyrobów hutniczych w Starachowicach

hurtownia-blachy-starachowice

Prowadzisz firmę budowlaną lub zajmujesz się produkcją elementów konstrukcyjnych i budowlanych wykonanych z blachy? Szukasz godnego zaufania i sprawdzonego dostawcy blachy w Starachowicach i okolicach? Sprawdź ofertę hurtowni blachy Starachowice i wejdź we współpracę z solidnym dostawcą.

Czym zajmuje się hurtownia blachy Starachowice?

Hurtownia blachy Starachowice jest firmą z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej i blacharskiej. Od początków swojej działalności stawia na szeroki asortyment oferowanej blachy, a także na profesjonalne doradztwo i długofalową współpracę z klientami. Jej działalność obejmuje sprzedaż elementów pokrycia dachowego, obróbek oraz całych pokryć, wykonanych z blachy aluminiowocynkowej, ocynkowanej i powlekanej. Zapewniamy wygodny transport do firmy lub pod wskazany adres.

Hurtownia blachy Starachowice sprzedaje także wyroby hutnicze oraz parapety wykonane z blachy ocynkowanej i powlekanej. Większość asortymentu dostępna jest od ręki, ponieważ firma dysponuje dużą przestrzenią magazynową. Produkty dostępne na zamówienie, dostarczane są do klienta w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie produkty są oferowane w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Dzięki długoletniej współpracy z partnerami i wykonawcami hurtownia oferuje także usługi dodatkowe obejmujące wszelkiego rodzaju cięcia, gięcia oraz spawania blach i elementów blaszanych. Możliwie jest także szlifowanie i polerowanie blach i wyrobów wykonanych ze stali kwasoodpornej.

Jakie wyroby można kupić w hurtowni blachy?

Hurtownia blachy Starachowice posiada w ofercie blachy gorąco i zimnowalcowane, dostępne we wszystkich wymiarach i gatunkach. Asortyment obejmuje pełne arkusze lub przycięte zgodnie z zamówieniem i życzeniem klienta. W hurtowni kupić można wyroby z blachy powlekanej, perforowanej, ocynkowanej, podestowej, trapezowej oraz głęboko tłocznej i karoseryjnej. Dostępne blachy kwasoodporne oraz nierdzewne dostarczane są w wersji gorąco lub zimnowalcowanej, podestowej, szlifowanej oraz polerowanej. Wszystkie blachy zabezpieczone są przed uszkodzeniami i zarysowaniami specjalną folią jedno lub dwustronną.

Miejsca, gdzie można zastosować oferowane przez hurtownię blachy, obejmują konstrukcje stalowe budynków, kontenery, maszyny oraz mosty. Z powodzeniem są stosowane także w sprzęcie gospodarstwa domowego i wszelkich pojazdach. Głównym elementem konstrukcyjnym w produkcji armatury grzewczej i oświetleniowej jest również blacha. Dzięki różnym grubościom, formatom i gatunkom blachy, produkty dostępne hurtowni, oferowane są w atrakcyjnych cenach.